top of page

Kto sme?

Q: "Čo je dôležitejšie: Cesta, alebo cieľ ?"

A: "Spoločnosť na ceste za cieľom."

Nie nadarmo sa nazíva deň Vašej svadby "DEŇ D". Je to jedinečné a nádherné momentum spojenia dvoch životov, ktoré sa nebude opakovať. Je to deň plný emócií a lásky. Preto je nám obrovskou cťou, že ste si zvolili práve nás, aby sme tento moment zväčnili a vy sa tak môžte vracať v čase spolu so svojimi najbližšími.

IMG_4861.jpg

Peter Dráb

Videoproduction Management

„Myšlienka založiť svadobnú a eventovú videoprodukciu mi prišla na um po 15 rokoch mojej kariéry filmakera. Práve svadby a eventy totižto boli prvé projekty pri ktorých som dostal príležitosť, začať sa venovať audiovizuálnej tvorbe.

 

Dnes mám za sebou úspešné filmové aj komerčné projekty, s mojim skvelým tímom sme rozbiehali HNtelevizia.sk, videodepartment pre najväčší slovenský mediálny dom News And Media Holding, a.s. a vediem úspešnú videoprodukciu DSFXteam.com. 

Po rokoch dobrodružnej kariéry som sa rozhodol nachvíľu spomaliť a sústrediť sa viac na podstatné životné momenty. Práve to ma inšpirovalo zamerať na zachytenie emócií, lásky a ľudskosti.

Verím že s našim tímom vám doručíme tu najlepšiu experience.“

Viktorie Pletnická

Client Management

Mojou úlohou je manažment a komunikácia práve s Vami, našimi skvelými klientmi.  Veľmi rada Vám zodpoviem otázky, pomôžem vybrať si vhodný balíček a zabookovať termín.

IMG_4965.jpg
bottom of page